Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kurier gm. Stryków, Łódzkie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Swędów, gm. Stryków, Łódzkie 2000 zł
Zakres obowiązków doręczanie przesyłek kurierskich
4 dni temu
Stryków, Łódzkie
 ...HALSZKA firma współpracująca od wielu lat z GLS POLAND z bazą w Strykowie poszukuje kandydatów w wieku 20-45 lat,na stanowisko kierowca-kurier. Rejon operacyjny Tomaszów Mazowiecki i okolice. oferujemy : - umowa o pracę ( etat ) - szkolenie wprowadzające - stałe...
6 dni temu
Zatrudnię kierowcę kat.B .Praca w firmie kurierskiej.Praca w rejonie Łódzi .Wiecej informacji tel. 504
1 dzień temu
Witamy serdecznie, Firma transportowa Matam Trans z regionu łódzkiego poszukuję osoby z DOŚWIADCZENIEM minimum 2 LETNIM jako KIEROWCA samochodu dostawczego o DMC poniżej 3,5 tony z kategorią prawa jazdy B. Obowiązki: - Obsługa tras dla DPD oddział Łódź. Rejon Rzgów...
4 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance