1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg programu stażu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Garwolinie

Gąsiory, gm. Żelechów, Mazowieckie
16 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klientów sklepu, przyjmowanie towarów oraz rozkładanie na półkach, obsługa kasy fiskalnej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY AGNES Agnieszka Osińska

Nowy Goniwilk, gm. Żelechów, Mazowieckie
9 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Zawody: Piekarz* Inne wymagania: sumienność, dokładność, odpowiedzialność, książeczka do celów sanit. epidem. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żelechowie

Żelechów, Mazowieckie
20 dni temu

4242 zł

 ...wykonuje czynności związane z wytwarzaniem różnych rodzajów pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn i urządzeń Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Piekarz* Inne wymagania: sumienność, dokładność, odpowiedzialność, książeczka do celów sanit. epidem. Zawód: Piekarz*
Praca na pełen etat

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Żelechowie

20 dni temu