Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Lakiernik Gorzów wielkopolski

1-5 z 5 wyników

Euro-kontakt  -  Gorzów wielkopolski

Agrncja pracy Eurokontakt poszukuję lakierników do pracy w Niemczech, zapewnione zakwaterowanie, dojazd i ubezpieczenie, dobre warunki finansowe. Wyjazdy od 3 miesięcy do roku, 40 godzin tygodniowo plus ewentualnie nadgodziny.
6 dni temu

AGATA SZULC ASO AKUNUMA 1  -  Barlinek, Zachodniopomorskie

3500 zł
Zakres obowiązków Wymiana:opon,oleju,filtrów.Ustawianie zbieżności.Drobne naprawy mechaniczne.
15 dni temu

Gorzów wielkopolski

 ...zadrapania). Opcje wyglądu i wydajności : Brak. Kiedy potrzebujesz Usługa zewnętrzne pojazdu? piątek 30 listopada 2018 (30/11/2018). O której godzinie? 10:00. Na jak długo? 5. Gdzie ma się odbyć Usługa zewnętrzne pojazdu? W placówce Lakiernik samochodowy. Pojadę do : 25 km.
12 godziny temu

ABC Work  -  Gorzów wielkopolski

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy - kilkinj w link poniżej! Oferujemy: - Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) - Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie...
12 dni temu

IWG  -  Gorzów wielkopolski

Poszukujemy osób do pracy na stanowiskach: - PRODUKCJA/PAKOWANIE ŻYWNOŚCI -MONTER RUSZTOWAŃ (bez certyfikatu) - LAKIERNIK SAMOCHODOWY - MURARZ, - CIEŚLA SZALUNKOWY, PREFABRYKATY - HYDRAULIK, - MONTER OKIEN/DRZWI - PŁYTKARZ - ELEKTRYK BUDOWLANY I BUDOWA SZAF...
4 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.