ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Zawody: Pracownik produkcji (wymagany staż - lata: 1) Uprawnienia: umiejętność obsługi elektronarzędzi,umiejętność czytania rysunku technicznego Inne wymagania...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa zlecenie
Umowa

Firma Mazur sp. z o.o. Sp. K.

Bytom
miesiąc temu
Zakres obowiązków: ręczne nakładanie żelkotu, cięcie i układanie mat z włókna szklanego, nakładanie żywicy za pomocą wałków, ręczne wałkowanie maty, przenoszenie półproduktów z form do działu obróbki, szlifowanie, pakowanie do transportu, inne czynności detaliczne wymagane...

"Firma Mazur" Sp. z o.o. Sp. K.

Bytom

2250 €

Nasza oferta atrakcyjne wynagrodzenie 2250 EUR miesięcznie brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu) możliwość...
Zasugerowane
Nemiecka umowa o pracę
Umowa o pracę
Z własnym samochodem

Humanus

Warszawa