Średnia wypłata: zł16 833 /miesięcznie

Więcej statystyk

15000 - 20000 zł

Zakres obowiązków: Praktyka lekarza POZ Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Aktualne prawo wykonywania zawodu
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat

PRAKTYKA LEKARSKA "SALUS" WIOLETTA FALANDYSZ-KUPREWICZ

Iłowa, Lubuskie
miesiąc temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0185 Obowiązki: Praktyka lekarza POZ Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), medyczne Pozostałe wymagania: ~ Aktualne prawo wykonywania zawodu Miejsce pracy: Kolejowa 7, 68-120 Iłowa, powiat...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

 ...brutto uzależnione od doświadczenia i umiejętności + ew. premie. Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu. Możliwość korzystania z dodatków socjalnych (wyjazdy/eventy integracyjne, lekarz zakładowy 2 x w tygodniu itp.) praca zmianowa Aplikuj
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Podróż służbowa
Tydzień

Bartex Sp. z o.o.

Żagań, Lubuskie
26 dni temu