6000 zł

Spawanie konstrukcji stalowych (lekkich), balustrad, ogrodzeń, lofty, obróbka stali, cięcie, szlifowanie.
Praca na pełen etat

ZERO STAL Zbigniew Malik

Legionowo, Mazowieckie
9 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych (lekkich), balustrad, ogrodzeń, lofty, obróbka stali, cięcie, szlifowanie. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: umięjętność obróbki metali, szlifowania, spawania, cięcia metali

9 dni temu

31 zł / stawka godzinowa

 ...Multisport Plus, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie. Twój zakres obowiązków: Pakowanie i etykietowanie produktów, Lekka praca przy taśmie produkcyjnej. Oczekujemy: Aktualnej książeczki sanepidu + orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych-...
Lekka praca
Umowa zlecenie
Książeczka sanepidu
Praca w dni powszednie
Praca zmianowa

Benett PEOPLE Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie
13 godziny temu