Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Lektor Żywiec, Śląskie

1-3 z 3 wyników

8 kilometrów wyczyść

Early Stage Sp. z o. o. Sp. K.

You matter Szukamy osób, które dobrze znają język angielski, lubią uczyć dzieci lub młodzież i chcą być częścią naszego zespołu. Zapewniamy: dobre stawki; różne formy współpracy (zlecenie, działalność gospodarcza, umowa o pracę); wyjątkowe, autorskie materiały...
1 dzień temu
Żywiec, Śląskie

CJA PROGRESS

Prężnie rozwijające się Centrum Języka Angielskiego Progress poszukuje lektorów języka angielskiego oraz niemieckiego do prowadzeniem zajęć na terenie Żywca oraz w pobliskich miejscowościach, głównie gmina Czernichów. Wymagania - min. licencjat studiów kierunkowych...
8 dni temu

Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie "OXFORD HOUSE"

2600 zł
Zakres obowiązków: Nauczanie Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Mile widziane umiejętności ( artystyczne, językowe)
27 dni temu