Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Lektor Tarnobrzeg, Podkarpackie

1-4 z 4 wyników

Early Stage Sp. z o. o. Sp. K.

You matter Szukamy osób, które dobrze znają język angielski, lubią uczyć dzieci lub młodzież i chcą być częścią naszego zespołu. Zapewniamy: dobre stawki; różne formy współpracy (zlecenie, działalność gospodarcza, umowa o pracę); wyjątkowe, autorskie materiały...
5 dni temu
Stalowa Wola, Podkarpackie

Wolanin Tomasz "VOLAN" Szkoła Językowa HELLO ENGLISH

40 - 50 zł / stawka godzinowa
Zakres obowiązków: praca na umowę zlecenie Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: mile widziane przygotowanie pedagogiczne Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat B
2 dni temu
Tarnobrzeg, Podkarpackie

British School

Szkoła Językowa British School poszukuje lektorów języka angielskiego i niemieckiego do prowadzenia kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania w miejscowościach Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Mielec. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na...
2 dni temu

Powiatowy Urząd Pracy Tarnobrzegu

50 zł / stawka godzinowa
Zakres obowiązków: prowadzenie konwersacji w języku angielskim dla kursantów szkoły British School Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Native Speaker języka angielskiego. Znajomość języka angielskiego na poziomie języka ojczystego.
2 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.