Średnia wypłata: zł3002 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 6 ofert pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Zawody: Pozostali nauczyciele szkół podstawowych Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie...
Licencjat
Umowa o pracę

Szkoła Podstawowa nr 5 Wisła

Wisła, Śląskie
1 dzień temu

4908 zł

Zakres obowiązków: diagnozowanie uczniów, terapia i pozostałe obowiązki nauczyciela Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Pozostali nauczyciele szkół podstawowych Zawód: Pozostali nauczyciele szkół podstawowych
Licencjat

2 dni temu
Sanatorium w Ustroniu zatrudni: - fizjoterapeutę (magister, licencjat lub technik) - masażystę Prosimy o kontakt pod podanym adresem e-mail lub numerem telefonu. CV prosimy przesłać na adres e-mail: ****@*****.***
Licencjat
Ustroń, Śląskie
13 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg programu stażu Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Licencjat
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Cieszynie

8 dni temu
Sanatorium w Ustroniu zatrudni: - fizjoterapeutę (technik, licencjat bądź magister) Warunki pracy do omówienia. Prosimy o kontakt pod podanym adresem e-mail lub numerem telefonu. e-mail: ****@*****.***
Licencjat
28 dni temu

4800 zł

 ...nastawienie do pracy, - chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji, - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Oferujemy: - możliwość stałego rozwoju, - pensum 30 godzin tygodniowo Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Licencjat
Praca na pełen etat

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH TOTU IZABELA KRZEMIŃSKA-WOŹNIAK

Goleszów, gm. Goleszów, Śląskie
2 miesięcy temu