6000 zł

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej, wykonywanie ogrodzeń. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, gimnazjalne, zasadnicze zawodowe lub średnie. Umiejętność układania kostki burkowej. Wymagane doświadczenie minimum...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę

Budmar Marek Król

Damienice, gm. Bochnia, Małopolskie
17 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych, praca na terenie województwa małopolskiego - roboty przemysłowe, hale. Praca od poniedziałku do piątku, pracodawca deklaruje dowóz samochodem z siedziby frmy do miejsca wykonywanych zleceń. Wyjazd około 6:00 i...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Codzienne powroty do domu
Praca w dni powszednie

ELEKTROGROM Firma Elektroinstalacyjna Józef Haszczyc Limano...

Kisielówka, gm. Limanowa, Małopolskie
3 dni temu
Roboty wykończeniowe, sufity podwieszane, suche tynki, prace pomocnicze
Praca na pełen etat
Bochnia, Małopolskie
miesiąc temu