28,97 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Pomoc robotnikom budowlanym, przygotowanie materiałów budowlanych, prace porządkowe. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

SŁAWOMIR TERPIŁOWSKI DEVELOPMENT

Uniszowice, gm. Konopnica, Lubelskie
8 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0722 Obowiązki: Pomoc robotnikom budowlanym, przygotowanie materiałów budowlanych, prace porządkowe. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ chęci do pracy Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania dodatkowe...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

22 dni temu
 ...zakres obowiązków sporządzanie ciasta obróbka ciasta odpieki Nasze wymagania ~ doświadczenie na podobnym stanowisku To oferujemy ~ elastyczne formy zatrudnienia PIEKARNIA JAN NAKONIECZNY Poszukujemy piekarza, pomocnika piekarza, cukiernika !...
Zasugerowane

PIEKARNIA JAN NAKONIECZNY

Garbów, Lubelskie
10 dni temu