Średnia wypłata: zł1565 /miesięcznie

Więcej statystyk

Prace pomocnicze w magazynie Osoby zainteresowane oferta pracy proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny: (***) ***-**** lub przesłanie CV na adres [email protected]
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANÅ»OWE “GAZBUT” JERZY GRABALSKI

Smętowo Graniczne, Pomorskie
14 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze w magazynie Osoby zainteresowane oferta pracy proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny: (***) ***-**** lub przesłanie CV na adres ****@*****.*** Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "GAZBUT" JERZY GRABALSKI

15 dni temu
 .... Zadania: sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek, rozładunek oraz załadunek paczek, utrzymanie czystości w magazynie. Wymagania: pełnoletność, dyspozycyjność w podanych godzinach, pełna sprawność fizyczna. Wyrażam zgodę na przetwarzanie...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Tydzień

Workhouse4you Sp. z o.o.

Warlubie, Kujawsko-Pomorskie
miesiąc temu