4242 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż materiałów budowlanych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Świdwinie

Połczyn-Zdrój, Zachodniopomorskie
25 dni temu

4242 zł

sprzedaż materiałów budowlanych
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

24 dni temu

4242 zł

Napełnianie zbiorników Eurocyl azotem na pojazd transportowy, transport zbiorników i rozładunek ich u klienta, tankowanie zbiorników u klienta azotem ze zbiornika Eurocyl przy pomocy lancy i węża przesyłowego, ważenie zbiornika przed i po napełnieniu azotem, uzupełnienie...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

gm. Brzeżno, Zachodniopomorskie
27 dni temu
 ...Kasjer - Sprzedawca Miejsce pracy: Świdwin Twój zakres obowiązków profesjonalna obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej rozładunek dostaw ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy Nasze wymagania wykształcenie min. zawodowe (handlowe - mile...
Zasugerowane
Umowa
Umowa o pracę

Pepco - Sklepy

Świdwin, Zachodniopomorskie
4 dni temu