Średnia wypłata: zł4000 /miesięcznie

Więcej statystyk

Zadania: Prowadzenie wózka widłowego Dbanie o powierzony sprzęt Kompletacja zamówień Rozładunek i załadunek towaru Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, współpraca ze służbą BHP i przełożonymi   Wymagania:  Odpowiedzialność Dyspozycyjność do ...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca zmianowa

Gi Group Poland S.A.

Głuchołazy, Opolskie
7 godzin temu
Numer oferty: StPr/24/0147 Obowiązki: Rozwożenie węgla, prace magazynowe Miejsce pracy: 48-200 Niemysłowice 61B, powiat: prudnicki, woj: opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wymagane dokumenty: Podanie, CV Sposób aplikowania: bezpośrednio...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Niemysłowice, gm. Prudnik, Opolskie
4 dni temu

5400 zł

Oferta ważna:Numer oferty:StrPr/24/0000od 2024-04-05 do 2024-05-23 .Stanowisko:Kierowca - Magazynier. Miejsce pracy:Niemysłowice, powiat prudnicki, gmina Prudnik, woj. OPOLSKIE Kategoria:Oferta pracy okresowej lub sezonowej...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Praca od zaraz
Tydzień
Jedna zmiana

Tomex

12 dni temu

5400 zł

Zakres obowiązków: Rozwożenie węgla, prace magazynowe
Praca na pełen etat

TOMEX - SKŁAD OPAŁU SKUP ZŁOMU TOMASZ STANEK

1 dzień temu