Średnia wypłata: zł3563 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: transport części samochodowych do klientów, dbanie o stany magazynowe, przyjmowanie i wydawanie towaru, załadunek i rozładunek pojazdów dostawczych i ciężarowych, prowadzenie dokumentacji magazynowej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania...
Praca na pełen etat

PW AUTOS sp. z o.o.

Rudzienice, gm. Iława, Warmińsko-Mazurskie
7 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0791 Obowiązki: transport części samochodowych do klientów, dbanie o stany magazynowe, przyjmowanie i wydawanie towaru, załadunek i rozładunek pojazdów dostawczych i ciężarowych, prowadzenie dokumentacji magazynowej Wymagania: Wymagania...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

7 dni temu

4356,54 zł

Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru na magazyn, kompletowanie zamówień, czynności związane z wysyłką towaru i prawidłowym rozmieszczeniem towaru w magazynie, uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania...
Praca na pełen etat
Brygada

POL- MAK IŁAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Iława, Warmińsko-Mazurskie
11 dni temu