Średnia wypłata: zł3678 /miesięcznie

Więcej statystyk

4432 zł

Zakres obowiązków: praca porządkowa na magazynie, praca przy produkcji chemii gospodarczej, pakowanie paczek, wydawanie i odbieranie towarów Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zawierciu

Zawiercie, Śląskie
1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie branżowe,średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu
Zakres obowiązków: praca porządkowa na magazynie, praca przy produkcji chemii gospodarczej, pakowanie paczek, wydawanie i odbieranie towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie branżowe, średnie zawodowe, Sposób aplikowania: ...
Zasugerowane

Osoba prywatna

5 godzin temuNowa

21 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Zakład prztwórstwa rybnego zatrudni pracowników produkcji, magazyniera oraz przy produkcji sushi. Praca nie wymaga doświadczenia ani kwalifikacji. Nie wymagana znajomość języka polskiego. Zakwaterowanie obok zakładu pracy.
Zasugerowane

Firma usługowo handlowa

Myszków, Śląskie
2 dni temu