Średnia wypłata: zł2738 /miesięcznie

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: sprzedaż towarów, zamawianie towarów, obsługa kasy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Nakle nad Notecią

Mrocza, Kujawsko-Pomorskie
5 godzin temuNowa

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Obsługa urządzeń magazynowych, kontrola stanów magazynowych, dbanie o porządek, przyjmowanie i wydawanie towarów Oferta stażu- przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: pracowitość...

Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie
1 dzień temu
 ...podstawowe Wymagania dodatkowe: Umiejętności i uprawnienia: ~ Umiejętność czytania rysunku technicznego Zawód: ~ Magazynier Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe, techniczne Miejsce pracy: 89-200 Szubin-Wieś 37, powiat: nakielski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
Jedna zmiana

Centralna Baza Ofert Pracy

Szubin-Wieś, gm. Szubin, Kujawsko-Pomorskie
2 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: mile widziane doświadczenie i umiejętność czytania rysunku technicznego, jedna zmiana 6-14 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Magazynier Zawód: Magazynier Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|82

CONSTMAC Magdalena Machowska

4 dni temu