4700 zł

Zakres obowiązków: przyjęcie wyrobów gotowych do magazynu zgodnie z dokumentacją. Kompletacja towaru, załadunek wyrobów; weryfikacja stanów magazynowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|82
Praca na pełen etat

CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
20 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towaru – transport towaru na terenie województwa, Sprawdzanie przyjmowanego i wydawanego towaru, Sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek, Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

Idea Sprzedaż Hurtowa Dominik Badek

Ujazd, gm. Ujazd, Łódzkie
2 dni temu
 ...Magazynier z uprawnieniami UDT Tomaszów Mazowiecki - Ujazd Praca na 2 zmiany Oczekujemy Przestrzeganie przepisów p.poż i BHP. Uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego Znajomość podstaw obsługi maszyn. Sumienność, dokładność, spostrzegawczość, uczciwość...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca fizyczna
Umowa
Dwie zmiany
Praca w dni powszednie

Randstad Polska Sp. z o.o.

16 dni temu