32 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - rozładunek i załadunek transportów - rozmieszczanie palet w odpowiednich strefach magazynu - przywóz produktów dla pracowników produkcyjnych Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Inne] : Wymagane uprawnienia UDT
Zasugerowane

EXTER MANUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Młodocin Mniejszy, gm. Kowala, Mazowieckie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace związane z logistyką i magazynowaniem towarów handlowych. Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|82

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE "PRYMUS-AGD" WIESŁAWA...

Milejowice, gm. Zakrzew, Mazowieckie
13 godziny temu

5500 - 6000 zł

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów ...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca stała
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Umowa o pracę
Umowa
Praca w dni powszednie

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Żabia Wola, gm. Stara Błotnica, Mazowieckie
28 dni temu