4242 zł

obsługa magazynu, kompletacja zamówień, prace porządkowe na magazynie
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Opoczno, Łódzkie
11 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0278 Obowiązki: POMOC MAGAZYNIEROWI PODCZAS PRZYJĘCIA TOWARÓW I DOSTAWIE NA BUDOWĘ ORAZ DO KLIENTA, DBANIE O PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Wymagania pożądane...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Drzewica, Łódzkie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: POMOC MAGAZYNIEROWI PODCZAS PRZYJĘCIA TOWARÓW I DOSTAWIE NA BUDOWĘ ORAZ DO KLIENTA, DBANIE O PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

ALEKSANDER ŁUCKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA

5 dni temu
Do Twoich obowiązków będzie należało: kompletowanie zamówień zgodnie z podaną specyfikacją, wykonywanie prac załadunkowych oraz rozładunkowych wyrobów gotowych, obsługa wózka widłowego - jeśli posiadasz uprawnienia UDT. Oczekujemy: gotowości do pracy w systemie...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

InterKadra Sp. z o.o.

5 dni temu