Średnia wypłata: zł7000 /miesięcznie

Więcej statystyk
przyjęcie i wydawanie towaru, załadunki rozładunki towaru (przemysł motoryzacyjny)
Zasugerowane
Umowa

HR Legal

Środa Śląska, Dolnośląskie
9 dni temu

4242 - 6000 zł

Zakres obowiązków: - załadunek kruszyw ozdobnych oraz palet, - wywóz wyprodukowanych wyrobów na magazyn, - pilnowanie na magazynie wyrobów gotowych oraz placu załadunkowym, - wykonywanie prac porządkowych, budowlanych, remontowych. Wykształcenie: brak lub niepełne...
Praca na pełen etat

DKSM MIROSŁAW HAŁDYS SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Damianowo, gm. Udanin, Dolnośląskie
miesiąc temu
 ...Szukasz pracy na magazynie jako pracownik logistyki? Dobrze trafiłeś, ponieważ poszukujemy magazynierów do nowoczesnej firmy automotive w Żarowie.  Jeśli posiadasz prawo jazdy kat. B i doświadczenie w pracy na magazynie, to zapraszam Cie do udziału w procesie rektutacyjnym...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa
Brygada
System 4-brygadowy

Randstad

Żarów, Dolnośląskie