4300 zł

Zakres obowiązków: cv Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Arleta Prylowski "ARMAT"

Wilczkowice Górne, gm. Kozienice, Mazowieckie
6 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Umiejętność 2] : doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; dobrej sprawności fizycznej oraz dobrego stanu zdrowia; gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym [Umiejętność...
Zasugerowane
Praca stała
Praca fizyczna
Umowa
Praca zmianowa
System 3/1

ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pionki, Mazowieckie
13 dni temu
Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, praca na magazynie nie jest Ci obca zapoznaj się z poniższą ofertą i aplikuj!  oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( składki ZUS oraz ubezpieczenie, płatny urlop) wynagrodzenie od 4 600 - 5 000 zł brutto...
Zasugerowane
Praca tymczasowa

Randstad

Kozienice, Mazowieckie
miesiąc temu