4500 zł

Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek butli z gazem, transport butli, przyjęcia i wydawanie towaru Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Umiejętności i uprawnienia: 0.01 RPd109 RPd109|81
Praca na pełen etat

AMG-II Anna Gerech

Łobez, Zachodniopomorskie
2 dni temu
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Kompletowanie zamówień Pracę z artykułami spożywczymi Utrzymanie czystości w miejscu pracy Wykonywanie pozostałych prac magazynowych Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjności do pracy zmianowej...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Umowa

Dino Polska

6 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0169 Obowiązki: Załadunek i rozładunek butli z gazem, transport butli, przyjęcia i wydawanie towaru Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

3 dni temu
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Kompletowanie zamówień Pracę z artykułami spożywczymi Utrzymanie czystości w miejscu pracy Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjności do pracy zmianowej Uprawnień do obsługi wózków widłowych...
Zasugerowane
Umowa

Dino Polska

2 miesięcy temu