Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE - koniecznie
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zgierzu

Brużyczka Mała, gm. Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
3 dni temu
 ...Magazynier Miejsce pracy: Rąbień (pow. zgierski) Twój zakres obowiązków Przyjmowanie i rozładunek towarów w magazynie Kompletowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki Utrzymanie porządku w magazynie Nasze wymagania Gotowość do pracy w systemie zmianowym... 
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

WnD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
9 dni temu
Prace polegające na magazynowaniu, przechowywaniu towarów i przygotowywaniu zamówień do wysyłki.
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Zgierzu

Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
15 dni temu

4700 zł

Zakres obowiązków: Prace polegające na magazynowaniu, przechowywaniu towarów i przygotowywaniu zamówień do wysyłki. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zgierzu

Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
13 dni temu