Numer oferty: StPr/24/0165 Obowiązki: Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Dbanie o czystość w magazynie oraz poprawne magazynowanie towaru. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat.B Operator wózka widłowego ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Brzeziny, Łódzkie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Dbanie o czystość w magazynie oraz poprawne magazynowanie towaru. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: - 1 rok doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
Praca na pełen etat

Przedsiębiorstwo DOMBUD Feja Sp. J.

3 dni temu
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa
Dwie zmiany

Gi Group

4 dni temu