Numer oferty: StPr/24/0790 Obowiązki: Prowadzenie dokumentacji magazynowej, przyjmowanie i wydawanie towaru. Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Samodzielność, rzetelność, poczucie odpowiedzialności...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Brzyście, gm. Jasło, Podkarpackie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji magazynowej, przyjmowanie i wydawanie towaru. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Samodzielność, rzetelność, poczucie odpowiedzialności, obsługa komputera.
Praca na pełen etat

ANDREX-DĄBROWSKI Sp. j.

7 dni temu
Twój zakres obowiązków: rozładunek i przyjmowanie wyrobów gotowych dostarczonych do magazynu kompletacja zamówień i przygotowywanie towarów do wysyłki rozmieszczanie i układanie materiałów w magazynie wydanie i załadunek towarów prowadzenie dokumentacji...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na wysokości
Umowa

Nowy Styl

Jasło, Podkarpackie
6 dni temu