ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wykształcenie dowolne, mile widziana książeczka SANEPID-możliwość wyrobienia przez pracodawcę, mile widziane uprawnienia na wózek...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Książeczka sanepidu
Umowa o pracę
Nocna zmiana

KOMPANIA MIĘSNA S.C. B.Krawczyk, D.Krawczyk, J.Krawczyk

Krzeszowice, Małopolskie
17 dni temu

1790 zł

Opis stanowiska ąPrzyjmowanie towaru do magazynu.Uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym.Wydawanie-pakowanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów.Utrzymanie porządku na stanowisku i w magazynie.Przestrzeganie zasad BHP.Udział w inwentaryzacjach. ...
Praca na pełen etat

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

18 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: ąPrzyjmowanie towaru do magazynu.Uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym.Wydawanie-pakowanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów.Utrzymanie porządku na stanowisku i w magazynie.Przestrzeganie zasad BHP.Udział w inwentaryzacjach. Wykształcenie...

18 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: podstawy obsługi komputera Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

19 dni temu