4242 zł

Zakres obowiązków: przygotowywanie i wydawanie towaru, dbałość o powierzony towar, praca z dokumentacja magazynową, wewnatrz magazynowe przemieszczanie towarów Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

NET-PROFIT Warzywa & Owoce Sp. zo.o.

Tropiszów, gm. Igołomia-Wawrzeńczyce, Małopolskie
13 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: załądunek, rozładunek towaeru, sprawdzanie stanów magazynowych Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|121
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Proszowicach

Wierzbno, gm. Koniusza, Małopolskie
7 dni temu
 ...rachunkowymi zachowanie prawidłowego obiegu dokumentów ścisła współpraca z księgowością w zakresie obiegu dokumentów sprzedażowo-magazynowych drukowanie etykiet wystawianie dokumentów PZ, WZ Nasze wymagania znajomość przepisów podatkowych w zakresie...
Zasugerowane
Praca stała
Książeczka sanepidu
Umowa
Praca za granicą

Mączka Sp. z o.o.

Stręgoborzyce, gm. Igołomia-Wawrzeńczyce, Małopolskie
17 dni temu