Średnia wypłata: zł5600 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Malowanie pomieszczeń, szpachlowanie, prace wykończeniowe. Praca w terenie. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność wykonywania prac wykończeniowych
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

M&M usługi remontowo- budowlane Marcin Nowicki

Wejherowo, Pomorskie
2 godziny temuNowa

23 zł / stawka godzinowa

Miejsce pracy: Gdynia 81-000 Data zatrudnienia: od 2024-03-22 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: NIE Pracodawca pokrywa ...
Zasugerowane
Gdynia
5 dni temu
Zakres obowiązków: NAKŁADANIE GŁADZI SZPACHLOWEJ, SZLIFOWANIE, GRUNTOWANIE, MALOWANIE, ZABEZPIECZANIE POWIERZCHNI
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Gdynia

Gdynia
6 dni temu
 ...Lakiernik - Malarz proszkowy Miejsce pracy: Wejherowo Twój zakres obowiązków umiejętność obsługi pistoletu proszkowego malowanie elementów stalowych przygotowywanie elementów do malowania dbanie o czystość kabiny kontrola jakości wykonanego produktu...
Zasugerowane
Umowa
Umowa zlecenie
Ciekawy zawód

METCOL sp. z o.o.

17 dni temu