Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Masażysta Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

3 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę

Wyniki wyszukiwania:

Fizjoterapeuta/masażysta

3000 zł

"ANDRZEJCZUK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów na bazie zabiegowej. Praca w Kołobrzegu w godz. 7-15, 10-18, dyżury w soboty-raz w m-cu. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
3 dni temu

Praca dla Obcokrajowców Zakwaterowanie gratis

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI DRZEWNEJ "JACK-DREW"

Poszukuję ludzi do pracy przy produkcji palet. Mile widziani obcokrajowcy kobiety jak i mężczyźni.Możliwość wyrobienia karty pobytu. Na miejscu zakwaterowanie gwarantowane. Dobre zarobki. Praca na miejscu, całoroczna. Osoby chętne proszę o kontakt.
Gryfice, Zachodniopomorskie
1 dzień temu

Technik farmaceutyczny - GRYFICE

Centrum Zdrowia

Zatrudnimy TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO do nowo powstałej apteki w Gryficach, zlokalizowanej w budynku szpitala. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie...
20 godzin temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.