4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa koparki, koparko-ładowarki, ładowarki. Praca na terenie powiatu wejherowskiego. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie - uprawnienia na ładowarkę, koparkę lub koparko-ładowarkę.
Praca na pełen etat

F.H.T.U. "KRZYCH-TRANS" Krzysztof Pranszke

Grabowiec, gm. Bobowo, Pomorskie
13 dni temu
Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektromechanik Maszyn I Urządzeń Przemysłowych Miejsce pracy: Skórcz Zadania na stanowisku: • bieżące monitorowanie poprawności funkcjonowania infrastruktury, maszyn i urządzeń w celu zapobiegania...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca zmianowa

Iglotex

Skórcz, Pomorskie
24 dni temu
 ...Elektromechanik Maszyn I Urządzeń Przemysłowych Miejsce pracy: Skórcz Twój zakres obowiązków bieżące monitorowanie poprawności funkcjonowania infrastruktury, maszyn i urządzeń w celu zapobiegania awariom oraz przestojom, usuwanie awarii, naprawa maszyn i urządzeń...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

IGLOTEX

28 dni temu