Średnia wypłata: zł3690 /miesięcznie

Więcej statystyk

5915 zł

Zakres obowiązków: Nauczanie matematyki kl.IV-VIII. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Umowa na rok szkolny 2024/2025 z możliwością kontynuacji na stałe. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat
Umowa

Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy

Trzebnica, Dolnośląskie
21 dni temu

4788 - 5915 zł

Zakres obowiązków: Nauczanie matematyki w szkole ponadpodstawowej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Liceum Ogólnokształcące im.II Armii Wojska Polskiego

15 dni temu

4908 - 5915 zł

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi w klasie: IV-VII - nauczanie matematyki. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacje do nauczania matematyki.

Szkoła Podstawowa im. Górników Surowców Mineralnych w Czerne...

Czerna, gm. Miękinia, Dolnośląskie
29 dni temu
 ...zarządczej Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub ekonomii Umiejętność analitycznego myślenia, solidne podstawy z zakresu matematyki Proaktywna i otwarta postawa, oraz kreatywność w poszukiwaniu szeroko rozumianych optymalizacji Bardzo dobra znajomość MS...
Zasugerowane
Praca hybrydowa
Praca stała
Praca zdalna
Ciekawy zawód
Umowa

Grupa PCC

Brzeg Dolny, Dolnośląskie
27 dni temu