5500 zł

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Chęci do pracy. Mile widziane doświadczenie w zawodzie.
Praca na pełen etat

MAREK WŁOCH I S-KA SP. Z O.O.

Boguchwała, Podkarpackie
10 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wykształcenie: średnie branżowe Inne wymagania: miejsce pracy: Nosówka od str. Rzeszowa, przy ul. Kalinowej
Praca na pełen etat

Paweł Wróbel P - AUTO

Nosówka, gm. Boguchwała, Podkarpackie
8 godzin temuNowa
do uzgodnienia
9 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1541 Obowiązki: do uzgodnienia Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Chęci do pracy. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Miejsce pracy: SUSZYCKICH 18, 36-...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

9 dni temu