Opis stanowiska pracy Naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń. Wymagania: Wykształcenie: ~zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
Zasugerowane

Kopalnia Kamienna Góra sp. z o.o.

Celiny, gm. Chmielnik, Świętokrzyskie
23 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0060 Obowiązki: Naprawa pojazdów mechanicznych Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Naprawa pojazdów mechanicznych Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: 28-100 Elżbiecin 17A, powiat:...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Elżbiecin, gm. Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
6 dni temu

5000 - 8000 zł

Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów mechanicznych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Dawid Solarski- Usługi Sprzętem Budowlanym "DAKOP"

14 dni temu
 ...umiejętności Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Mile widziane Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu elektryki lub mechaniki będzie dodatkowym atutem Uprawnienia do obsługi wciągników To oferujemy Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca na wysokości
Praca zmianowa

Saint-Gobain

Szarbków, gm. Pińczów, Świętokrzyskie
25 dni temu