4242 zł

Zakres obowiązków: - wymiana opon - podstawowe naprawy maszyn Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Małgorzata Urban P.H.U Urban

Korycin, gm. Korycin, Podlaskie
1 dzień temu
Numer oferty: StPr/24/0245 Obowiązki: - wymiana opon - podstawowe naprawy maszyn Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: Ostra Góra 17, 16-140 Korycin, powiat: sokólski, woj: podlaskie Rodzaj umowy: Umowa...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

2 dni temu

4242 zł

Obsługa maszyny do produkcji okien,
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

gm. Sidra, Podlaskie
27 dni temu
 ...wymagania Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Znajomość podstaw elektro-mechaniki Obsługa narzędzi ręcznych Sumienność, zaangażowanie, praca w zespole i dokładność Koncentracja i spostrzegawczość To...
Zasugerowane

PORR S.A.

Sokółka, Podlaskie