6000 zł

 ...okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz technicznych Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziane posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki albo doświadczenia na podobnym stanowisku
Praca na pełen etat

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA

Wysokie Mazowieckie, Podlaskie
13 dni temu
 ...to oferta odpowiednia dla Ciebie! Praca w centralnej Jutlandii w Danii. Praca za granicą - Przebudowywanie pojazdów ciężarowych-mechanik Obowiązki Poszukujemy osób zajmujących się budowaniem / przebudowywaniem samochodów ciężarowych (głównie ich naczep)...
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Umowa
Praca po godzinach
Tydzień

ATN Service ApS

5 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Naprawa autobusów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: dyspozycyjność, sumienność, umiejętność pracy w zespole Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA SPÓŁKA AKCYJNA

28 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: planowanie pracy kierowców, kontrolowanie pracy kierowców w zakresie dbałości o powierzony sprzęt i nad wykonywana przez nich obsługą pojazdów Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

UNIMEX Paryska spółka jawna

Szepietowo, Podlaskie
miesiąc temu