4242 zł

Zakres obowiązków: naprawa , diagnoza i konserwacja pojazdów Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: umiejętność naprawy pojazdów
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kętrzynie

Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu
Opis stanowiska Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac związanych z budową linii produkcyjnej, Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, Zarządzanie zespołem podległych pracowników, Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie...
Zasugerowane
Podwykonawca
Umowa
Podróż służbowa

AB INDUSTRY S.A.

7 dni temu
 ...pracy w systemie 3 zmianowym umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych praktyczna wiedza z zakresu mechaniki Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia benefity:...
Zasugerowane
Premia świąteczna
Umowa
Praca na wysokości
Praca zmianowa

Gi Group Poland S.A.

5 dni temu