Średnia wypłata: zł5000 /miesięcznie

Więcej statystyk
wykonywanie prac mechanicznych i montażowych; przeprowadzanie remontów i konserwacji silników elektrycznych; okresowe przeglądy/remonty maszyn i urządzeń własnych. Oferujemy: stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie, pewne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
gm. Dywity, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagania pracodawcy: doświadczenie zawodowe - mile widziane Godziny pracy : 8.00 - 17.00
Praca na pełen etat

AUTO MECHANIKA TOMASZ KOCOŃ UPPO

Tuławki, gm. Dywity, Warmińsko-Mazurskie
21 godzin temu

5000 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac mechanicznych i montażowych; przeprowadzanie remontów i konserwacji silników elektrycznych; okresowe przeglądy/remonty maszyn i urządzeń własnych. Oferujemy: stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie, pewne wynagrodzenie uzależnione...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa

ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY KRZYSZTOF MALESZKA Miejski Urząd P...

Dywity, Warmińsko-Mazurskie