Średnia wypłata: zł5605 /miesięcznie

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: Naprawa autobusów Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: Dyspozycyjny,sumienny,umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat.B
Praca na pełen etat

PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA SPÓŁKA AKCYJNA

Wysokie Mazowieckie, Podlaskie
8 dni temu

6000 zł

 ...okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz technicznych Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Umiejętność 1] : mile widziane posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki albo doświadczenia na podobnym stanowisku
Praca na pełen etat

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA

miesiąc temu
Numer oferty: StPr/24/0190 Obowiązki: Naprawa autobusów Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze branżowe Pozostałe wymagania: ~ Dyspozycyjny,sumienny,umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat.B Miejsce pracy: Ogrodowa 3,...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

20 dni temu