Średnia wypłata: zł4133 /miesięcznie

Więcej statystyk

4000 - 5000 zł

 ...innych. Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z obszaru produkcji wyrobów metalowych poszukujemy praktyka w dokonywaniu napraw - Mechanika Działu Utrzymania Ruchu. Zadania i obowiązki: ~Diagnozowanie awarii ~Przeprowadzanie remontów, konserwacji i napraw maszyn,...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na wakacje
Praca stała
Umowa
Bezpośredni pracodawca
Praca zmianowa

Motivated

Złotów, Wielkopolskie
25 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Według załącznika Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Złotowie

Krajenka, Wielkopolskie
1 dzień temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Praca przy demontażu pojazdów samochodowych, demontaż części i podzespołów. Diagnozowanie i naprawa pojazdów samochodowych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: [Inne] : znajomość budowy pojazdów samochodowych, umiejętność diagnozowania...
Praca na pełen etat

AUTO NAPRAWA Karol Worona

Jastrowie, Wielkopolskie
miesiąc temu