5800 zł

Zakres obowiązków: naprawy elektryczne urządzeń udojowych, montaż hal udojowych - podłączenia elektryczne hal, montaż robotów udojowych - podłączenia elektryczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Oleśnie

Bzinica Stara, gm. Dobrodzień, Opolskie
8 dni temu
 ...kandydatów do pracy na stanowisku:   TAPICER Miejsce pracy : Dobrodzień (woj. opolskie) OBOWIĄZKI tapicerowanie pokrowców i montaż gotowych elementów zapewnienie ciągłości produkcji WYMAGANIA doświadczenie na stanowisku tapicera minimum 1 rok mile...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa zlecenie

Projektanci Kariery

Dobrodzień, Opolskie
28 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Serwis urządzeń udojowych. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie w montażu hal urządzeń (mechanika, układy pneumatyczne, podstawowe układy elektryczne i trasy kablowe) - mile widziane.
Praca na pełen etat

CZESŁAWA HANDYDRAJ CENTRUM OGRODNICZE FLORINA

miesiąc temu

6500 zł

Zakres obowiązków: -Montaż wyposażenia budynków inwentorskich (legowiska,poidła,zgarniacze) naprawa. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Obsługa elektronarzędzi Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

CZESŁAWA HANDYDRAJ CENTRUM OGRODNICZE "FLORINA"