Numer oferty: StPr/24/0231 Obowiązki: składanie okien od podstaw, rozładunek i załadunek praca w godz. 7.00-15.00 Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Wymagane doświadczenie w produkcji...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Wojnowo, gm. Sicienko, Kujawsko-Pomorskie
6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: składanie okien od podstaw, rozładunek i załadunek praca w godz. 7.00-15.00 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w produkcji okien pcv
Praca na pełen etat

"BOHUS" MAREK DUDZIŃSKI

5 dni temu
 ...Serwisant maszyn wtryskowych Miejsce pracy: Koronowo Twój zakres obowiązków instalacja i uruchomienia wtryskarek, robotów i innych urządzeń peryferyjnych przeglądy serwisowe oraz naprawa urządzeń doradztwo i pomoc techniczna praca w delegacjach i w serwisie...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Inautom Poland Sp. z o.o.

Koronowo, Kujawsko-Pomorskie
15 dni temu