ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

KONREM S.A.

Szydłowiec, Mazowieckie
2 miesięcy temu

4242 zł

Zakres obowiązków: • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym, • Dbałość o jakość wykonanego montażu, • Praca w siedzibie firmy lub w delegacji, • Praca na wysokości powyżej 3 m. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Praca na wysokości

KONREM S.A.

Jastrząb, gm. Jastrząb, Mazowieckie

15,92 € / stawka godzinowa

 ...produkcji i na terenie zakładu. Pana\Pani profil Dekarz Praktykant dekarz (§66 BBiG/§42r HwO) Wiązanie, stolarstwo Izolacja wodochronna (dach) Pokrycia dachowe Konstrukcja więźby dachowej Prawo jazdy klasy B (samochód osobowy / minibus) (Pożądane...
Praca na pełen etat
Praktyka/staż
Praca od zaraz
Praca na dyżurze
Nocna zmiana

ARWA Personaldienstleistungen GmbH

gm. Mirów, Mazowieckie
15 dni temu