Zakres obowiązków: Montaż izolacji na dachach płaskich, zgrzewanie pap termozgrzewalnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: Preferowane formy kontaktu: telefon Wymagane...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

PRODACH Słaboszewski Jakub

Jarocin, Wielkopolskie
1 dzień temu

8000 zł

Zakres obowiązków: Montaż izolacji na dachach płaskich, zgrzewanie pap termozgrzewalnych Wykształcenie: podstawowe

3 dni temu
 ...ław, podciągów Szalowanie Nasze wymagania Szukam murarza Praca wiąże się z zalewaniem betonem wcześniej szalowanych konstrukcji, na murowaniu z bloczka silka ytong cegła klinkierowa większość nurkujemy na fixdry bądź na klej To oferujemy Praca w młodym...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Umowa

BUILDING WALL CONSTRUCTION Paweł Grebin

Jaraczewo, gm. Jaraczewo, Wielkopolskie
20 dni temu
Tworzenie konstrukcji 3D/2D oraz dokumentacji technicznej dla nowych produktów oraz przyrządów.
29 dni temu