1790 zł

Opis stanowiska zgodnie z harmonogramem stażu Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie, Piotrków Kujawski, powiat: radziejowski...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Piotrków Kujawski, Kujawsko-Pomorskie
miesiąc temu

2200 zł

Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Powiatowy Urząd Pracy Radziejowie

Radziejów, Kujawsko-Pomorskie
1 dzień temu
Wymagania: Poszukujemy spawaczy do firmy wykonującej zbiorniki, platformy i inne konstrukcje z metali żelaznych - 30-35 zł za godzinę (wg wyników badań) - tylko zmiany poranne - mieszkanie w zasięgu spaceru - specjalny ubiór/badania lekarskie na koszt pracodawcy...
Zasugerowane

Apik Group

23 godziny temu