26 - 28 zł / stawka godzinowa

 ...maszyn i elektronarzędzi takich jak: szlifierka, wiertarka, półautomat Przygotowanie materiałów do montażu/sczepiania Przygotowanie konstrukcji do końcowej kontroli jakości Wymagania: Mile widziane doświadczenie w tej pracy. Znajomość rysunku technicznego. Dokładność...
Zasugerowane
Dwie zmiany
Praca w dni powszednie

SONDER SP. z o.o.

Opole
10 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane w wew. i na zew. budynku, praca na terenie woj.opolskiego. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat.B.
Zasugerowane

Rabud Usługi Remontowo-Budowlane Radosław Sajdak

Dobrzeń Wielki, gm. Dobrzeń Wielki, Opolskie
miesiąc temu
Klient - Miejsce pracy Dobrzeń Wielki Wynagrodzenie - Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę Opis oferty Dla naszego Klienta – międzynarodowego koncernu z branży automotive, posiadającego w Opolu nowoczesny zakład produkcyjny, poszukujemy obecnie Kandydata...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Praca zmianowa

HRS IT Sp. z o.o.

2 miesięcy temu