27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy montowaniu konstrukcji metalowych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: [Inne] : Wymagane 2 tygodnie doświadczenia na podobnym stanowisku w przeciągu ostatnich 6 miesięcy.
Zasugerowane
Tydzień

Powiatowy Urząd Pracy Międzyrzeczu

Trzciel, Lubuskie
2 dni temu
 ....Stanowisko, które proponujemy, związane jest z pracą przy budowie farm fotowoltaicznych na terenie Polski – praca w delegacji. Monter Fotowoltaika/Монтер сонячних панелей Obowiązki montaż konstrukcji i modułów fotowoltaicznych montaż okablowania...
Praca na pełen etat
Umowa
Podróż służbowa

Profisol Group Sp. z o.o.

Międzyrzecz, Lubuskie
13 dni temu

4400 zł

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa

Gi Group

19 dni temu