1790,3 zł

Zakres obowiązków: Montaż foteli, tapicerek, podłóg, ścianek, szyb w samochodach dostawczych. Przygotowywanie sdamochodów do wydania do klienta. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Aleksandrowie Kujawskim

Ośno, gm. Janowiec Wielkopolski, Kujawsko-Pomorskie
1 dzień temu

5600 zł

Zakres obowiązków: - składanie elementów wyposażenia samochodów dostawczych, - montaż ścianek bocznych i podłóg w samochodach, - montaż foteli, - ogólna kosmetyka samochodu. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

PPUH SKORPION - Przemysław Domański

3 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0054 Obowiązki: - składanie elementów wyposażenia samochodów dostawczych, - montaż ścianek bocznych i podłóg w samochodach, - montaż foteli, - ogólna kosmetyka samochodu. Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu