4242 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Montaż mebli, stolarki budowlanej, montaż okładzin ściennych i sufitowych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wymagana umiejętność obsługi elektronarzędzi
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracye Wschowie

Sława, Lubuskie
14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0096 Obowiązki: Montaż mebli, zabudów meblowych, okładzin ściennych i sufitowych, montaż drzwi. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ montaż mebli Wykształcenie: ~ zasadnicze branżowe Pozostałe wymagania...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
Praca w dni powszednie

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace konserwacyjno-naprawcze instalacji elektrycznej. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

9 dni temu
Główne obowiązki: Montaż zaczepów oraz półek w regale półkowym wielopoziomowym o masie półki ok. 5kg, Przestrzeganie instrukcji montażu oraz dbałość o bezpieczeństwo osobiste i otoczenia podczas wykonywania pracy, Instalacja dodatkowych komponentów, takich jak zabezpieczenia...
Zasugerowane

Staff

Sulechów, Lubuskie
8 dni temu