1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Żywcu

Żywiec, Śląskie
6 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

22 dni temu
 ...Monter Miejsce pracy: Żywiec Rekrutujemy dla Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem stalowych zbiorników na wodę. Montaże prowadzimy w Polsce i na terenie całej Europy. Stanowisko: Monter Forma zatrudnienia: okres próbny (3 msc) zlecenie, potem...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa o pracę
Praca fizyczna
Praca za granicą
Brygada

Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

21 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: monter instalacji sanitarnych,zasadnicze zawodowe, kierunek: monter instalacji sanitarnych Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku...

ARESIT sp. z o.o.

4 dni temu